Sjölin har showrooms i hele landet

Som en af Danmarks største leverandører af målsyede jakkesæt og skjorter, er der aldrig langt til et Sjölin-showroom hvor du kan opleve de mange spændende metervarer, finde inspiration fra de mange sæt vi altid har på udstilling, få råd og vejledning fra vores dygtige personale og selvfølgelig blive målt op til dit næste perfekte jakkesæt.

Vi har afdelinger i København, Aarhus, Aalborg, Kolding, Odense, Esbjerg og Kgs. Lyngby, og ligger altid nemt tilgængeligt med offentlige transport og bil.

Du kan altid komme i kontakt med din lokale afdeling enten på telefon eller E-mail, og vi står klar til at betjene dig 6 dage om ugen. Du kan skrive en besked til din lokale afdeling i formularen til højre, eller ringe mandag-lørdag mellem 10:00 - 18:00.

Showrooms

Nord- & Midtjylland

T: 4129 0298
E: kontakt@sjolin.dk

Læsøgade 15 st. th.
9000 Aalborg

Gratis parkering
T: 2245 6486
E: kontakt@sjolin.dk

Ravnsøvej 7
8240 Risskov

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang

Sjælland

T: 6171 4831
E: kontakt@sjolin.dk

Carlshøjvej 47
2800 Kgs. Lyngby

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang
T: 6171 4831
E: kontakt@sjolin.dk

Nørregade 40, 5 sal
1165 København K

Mulighed for betalt parkering under Israels Plads

Sønderjylland & Fyn

T: 4253 0805
E: chris@sjolin.dk

Murevej 7b
6700 Esbjerg

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang
T: 4253 0805
E: chris@sjolin.dk

Esbjergvej 18B
6000 Kolding

Gratis parkering
T: 4422 0130
E: rasmus@sjolin.dk

Odensevej 95
5260 Odense S

Gratis parkering

Medarbejdere

Simon Goldeman Andersen
Simon Goldeman Andersen
T: 6171 4831
E: simon@sjolin.dk
Jonas Mikkelsen
Jonas Mikkelsen
T: 4129 0298
E: jonas@sjolin.dk
Niels Mogensen
Niels Mogensen
T: 2245 6486
E: niels@sjolin.dk
Patrick Sjölin
Patrick Sjölin
T: 2940 4040
E: patrick@sjolin.dk
Rasmus Dahlquist
Rasmus Dahlquist
T: 4422 0130
E: rasmus@sjolin.dk
Chris Levinsen
Chris Levinsen
T: 4253 0805
E: chris@sjolin.dk
Gustav Holm
Gustav Holm
 
 
Jannick Jervild
 
 
Rasmus Hansen
Rasmus Hansen
 
 
Book en tid