Sjölin har showrooms i hele landet

Som en af Danmarks største leverandører af målsyede jakkesæt og skjorter, er der aldrig langt til et Sjölin-showroom hvor du kan opleve de mange spændende metervarer, finde inspiration fra de mange sæt vi altid har på udstilling, få råd og vejledning fra vores dygtige personale og selvfølgelig blive målt op til dit næste perfekte jakkesæt.

Vi har afdelinger i København, Kgs. Lyngby, Aarhus, Kolding, Aalborg, Silkeborg, Herning, Horsens, Vejle, Viborg, Odense, Esbjerg, Middelfart og Roskilde, og ligger altid nemt tilgængeligt med offentlige transport og bil.

Du kan altid komme i kontakt med din lokale afdeling enten på telefon eller E-mail, og vi står klar til at betjene dig 6 dage om ugen. Du kan skrive en besked til din lokale afdeling i formularen til højre, eller ringe mandag-lørdag mellem 10:00 - 18:00.

Showrooms

Nord- & Midtjylland

T: 26744693
E: jesper@sjolin.dk

Bredgade 24F, ST.
7400 Herning

T: 20632145
E: bjarke@sjolin.dk

Borgergade 5
8700 Horsens

T: 31500571
E: Nivo@sjolin.dk

Houmeden 3
8900 Randers

T: 29423323
E: mathias@sjolin.dk

Nygade 34A st.th
8600 Silkeborg

T: 2371 4102
E: anders@sjolin.dk

Læsøgade 15 st. th.
9000 Aalborg

Gratis parkering
T: 4129 0298
E: kontakt@sjolin.dk

Klostergade 16
8000 Aarhus C

Sjælland

T: 4295 9613
E: holbaek@sjolin.dk

Smedelundsgade 19, st.tv
4300 Holbæk

T: 2252 0620
E: simon@sjolin.dk

Carlshøjvej 47
2800 Kgs. Lyngby

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang
T: 5125 0816
E: sophus@sjolin.dk

Skoubogade 2, 1158
1158 København

Mulighed for betalt parkering under Illum
T: 40 91 91 51
E: isak@sjolin.dk

Skomagerrækken 10
4700 Næstved

T: 22515455
E: hans@sjolin.dk

Jernbanegade 58 st. th
4000 Roskilde

Sønderjylland & Fyn

T: 2253 6048
E: kolding@sjolin.dk

Søndergade 31
6000 Kolding

Gratis parkering
T: 2887 3028
E: rasmus@sjolin.dk

Vintapperstræde 43
5000 Odense C

T: 4249 6840
E: daniel@sjolin.dk

Rønhaveplads 3
6400 Sønderborg

Gratis parkering
T: 42530805
E: kontakt@sjolin.dk

Vestergade 15B
7100 Vejle

Medarbejdere

Jonas Mikkelsen
Jonas Mikkelsen
T: 4129 0298
E: jonas@sjolin.dk
Simon Goldeman Andersen
Simon Goldeman Andersen
T: 2252 0620
E: simon@sjolin.dk
Rasmus Dahlquist
Rasmus Dahlquist
T: 2887 3028
E: rasmus@sjolin.dk
Mathias Bundgaard
Mathias Bundgaard
T: 29423323
E: Mathias@sjolin.dk
Bjarke Lysdahl
Bjarke Lysdahl
T: 20632145
E: Bjarke@sjolin.dk
Sophus Vinterberg
Sophus Vinterberg
T: 5125 0816
E: sophus@sjolin.dk
Hans Tinus
Hans Tinus
T: 2251 5455
E: hans@sjolin.dk
Patrick Sjölin
Patrick Sjölin
T: 2940 4040
E: patrick@sjolin.dk
Niels Mogensen
Niels Mogensen
T: 2245 6486
E: niels@sjolin.dk
Gustav-Emil Bech Larsen
Gustav-Emil Bech Larsen
T: 31393844
E: gustav-emil@sjolin.dk
Casper Aaøre
Casper Aarøe
T: 28873415
E: Casper@sjolin.dk
Nicolaj Nørregaard
Nicolaj Nørregaard
T: 28873415
E: Nicolaj@sjolin.dk
Nichlas Andersen
 
 
Mikkel Swartz
T: 2571 9921
E: mikkel@sjolin.dk
Isak Avdo
Isak Avdo
T: 40 91 91 51
E: isak@sjolin.dk
Anders Brix
Anders Brix
T: 23714102
E: anders@sjolin.dk
Martin Møller
Martin Møller
 
 
Nicklas Voigt
T: 31500571
E: nivo@sjolin.dk
Daniel Blomkvist-Lassen
T: 4249 6840
E: daniel@sjolin.dk
Jesper Pedersen
T: 26744693
E: jesper@sjolin.dk
Nicklas Hahn
T: 2253 6048
E: kolding@sjolin.dk
Peter Haaber
T: 42 95 96 13
E: holbaek@sjolin.dk
Book en tid