Sjölin har showrooms i hele landet

Som en af Danmarks største leverandører af målsyede jakkesæt og skjorter, er der aldrig langt til et Sjölin-showroom hvor du kan opleve de mange spændende metervarer, finde inspiration fra de mange sæt vi altid har på udstilling, få råd og vejledning fra vores dygtige personale og selvfølgelig blive målt op til dit næste perfekte jakkesæt.

Vi har afdelinger i København, Aarhus, Aalborg, Kolding, Odense, Esbjerg, Middelfart, Viborg, Silkeborg, Horsens og Kgs. Lyngby, og ligger altid nemt tilgængeligt med offentlige transport og bil.

Du kan altid komme i kontakt med din lokale afdeling enten på telefon eller E-mail, og vi står klar til at betjene dig 6 dage om ugen. Du kan skrive en besked til din lokale afdeling i formularen til højre, eller ringe mandag-lørdag mellem 10:00 - 18:00.

Showrooms

Nord- & Midtjylland

T: 20632145
E: bjarke@sjolin.dk

Borgergade 5
8700 Horsens

T: 29423323
E: mathias@sjolin.dk

Nygade 34A st.th
8600 Silkeborg

T: 41311911
E: nn@sjolin.dk

Sankt Mathias Gade 72B
8800 Viborg

T: 4129 0298
E: kontakt@sjolin.dk

Læsøgade 15 st. th.
9000 Aalborg

Gratis parkering
T: 2245 6486
E: kontakt@sjolin.dk

Ravnsøvej 7
8240 Risskov

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang

Sjælland

T: 2252 0620
E: kontakt@sjolin.dk

Carlshøjvej 47
2800 Kgs. Lyngby

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang
T: 2252 0620
E: kontakt@sjolin.dk

Nørregade 40, 5 sal
1165 København K

Mulighed for betalt parkering under Israels Plads

Sønderjylland & Fyn

T: 4253 0805
E: chris@sjolin.dk

Murevej 7b
6700 Esbjerg

Gratis parkering , Handicapvenlig adgang
T: 4253 0805
E: chris@sjolin.dk

Esbjergvej 18B
6000 Kolding

Gratis parkering
T: 2887 3028
E: rasmus@sjolin.dk

Jernbanegade 75-77
5500 Middelfart

Gratis parkering
T: 2887 3028
E: rasmus@sjolin.dk

Vintapperstræde 43
5000 Odense C

Medarbejdere

Simon Goldeman Andersen
Simon Goldeman Andersen
T: 2252 0620
E: simon@sjolin.dk
Jonas Mikkelsen
Jonas Mikkelsen
T: 4129 0298
E: jonas@sjolin.dk
Niels Mogensen
Niels Mogensen
T: 2245 6486
E: niels@sjolin.dk
Patrick Sjölin
Patrick Sjölin
T: 2940 4040
E: patrick@sjolin.dk
Rasmus Dahlquist
Rasmus Dahlquist
T: 2887 3028
E: rasmus@sjolin.dk
Chris Levinsen
Chris Levinsen
T: 4253 0805
E: chris@sjolin.dk
Nikolai Norup
Nikolai Norup
T: 41311911
E: nn@sjolin.dk
Mathias Bundgaard
Mathias Bundgaard
T: 29423323
E: Mathias@sjolin.dk
Bjarke Lysdahl
T: 20632145
E: Bjarke@sjolin.dk
Gustav Holm
Gustav Holm
 
 
Jannick Jervild
 
 
Rasmus Hansen
Rasmus Hansen
 
 
Jacob Mosgaard
Jacob Mosgaard
 
 
Malthe Lockdahl
Malthe Lockdahl
 
 
Sophus Vinterberg
Sophus Vinterberg
 
 
Gustav-Emil Bech Larsen
Gustav-Emil Bech Larsen
 
 
Hans Tinus
Hans Tinus
 
 
Book en tid